Sonik


Profesjonalny sprzęt dla karpiarzy

Gdzie kupić?

Sonik

Sonik Sports to firma dynamiczna, z wizją i stworzona przez ludzi z prawdziwą pasją do wędkarstwa. Każdy produkt wprowadzony na rynek jest starannie przemyślany i dopracowany. Konsultanci Sonik Sport testują sprzęt w ekstremalnych warunkach, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że produkty są wytrzymałe i odporne na przeciążenia. Głównym celem Marki jest zapewnienie wędkarzom na całym świecie znakomicie zaprojektowanego sprzętu do wędkowania, który wyznacza nowe standardy wydajności i stosunku ceny do jakości. Ambasadorem Marki jest znany i ceniony karpiarz Frank Warwick, który znany jest z niesamowitych umiejętności rzutowych.

Założona w 2008 roku przez Iana McCormacka, który zdobywał doświadczenie w najlepszych firmach produkujacych blanki wędzisk, firma początkowo znana była głównie z produkcji wędek karpiowych, które podbiły rynek w całej Europie. Z czasem Marka poszerzyła swój asortyment o kolejne elementy niezbędne podczas karpiowych zasiadek.

Teraz Sonik Sports to ponad 350 produktów w 12 kategoriach produktowych, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający karpiarze znajdą sprzętu niezbędnego do łowienia i biwakowania. Firma Sonik dostarcza sprzęt z zachowaniem idealego stosunku jakości do ceny.

Oferta Sonik Sports to doskonale znane wędkarzom wędziska i kołowrotki, ale także solidne namioty, wygodne krzesła i łóżka, ciepłe śpiwory i sleep systemy, wytrzymałe torby, pokrowce i akcesoria, maty, kołyski, podbieraki i worki zapewniające pełne bezpieczeństwo złowionych okazów, innowacyjne i funkcjonalne sygnaliatory brań oraz oferta ubrań wędkarskich. Dzięki takiemu ekwipunkowi można łowić w każdych warunkach, wygodnie i z przekonaniem, że Twój sprzęt nie zawiedzie Cię i będzie służył wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą gamą produktów do łowienia karpii, ale także do wędkarsta morskiego, spławikowego, feederowego i spinningu.