Navitas


Stylowe ubrania dla miłośników natury

Gdzie kupić?

Navitas Outdoors

to nowy rodzaj odzieży wędkarskiej, zaprojektowanej zgodnie z najnowszymi trendami i balansującej pomiędzy streetwearem, outdoorem a odzieżą wędkarską. Stworzona przez ludzi z różnych grup wiekowych i kultur oraz mających różne style ubierania - połączonych jednak wspólną pasją - spędzaniem czasu nad wodą. Navitas to nowoczesne pokolenie entuzjastów wędkarstwa, którzy skupiają się na tworzeniu odzieży i sprzętu dopasowanego do aktywnego trybu życia. Navitas Outdoors dostarcza niedrogie, wysokiej jakości, stylowe ubrania, które sprawdzą się podczas wędkowania lub w trakcie innych aktywności na świeżym powietrzu.

Navitas skupia się na najdrobniejszych szczegółach. Założeniem Marki jest to, że odzież musi zarówno dobrze wyglądać, jak i być w pełni funkcjonalna. Nieważne czy jesteśmy w ogrodzie, na ulicy miasta czy w lesie. Potrzebujemy komfortowych produktów, aby cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu, niezależnie od okoliczności i warunków pogodowych. Zaprojektowany z ulicy, zainspirowany terenem, wykonany tak, aby przetrwać…

Firma Navitas jest znana z nieszablonowego myślenia i innowacyjnych projektów, które sprawiają, że wyprawy wędkarskie są o wiele przyjemniejsze. Navitas dostrzega subtelne różnice. Wie czym różni się rzecz dobra od rzeczy idealnej. To za sprawą dbałości o szczegóły. Każdy produkt Navitas jest projektowany z myślą o perfekcji. Wraz z rozwojem Firmy Navitas rośnie różnorodność oferowanego asortymentu - od codziennych T-shirtów, bluz i dresów, przez odporne na warunki atmosferyczne płaszcze i polary, po bestsellerowe obuwie.

Navitas jest liderem w zakresie produkcji i sprzedaży odzieży wędkarskiej. Oprócz standardowych męskich ubrań oferuje również coraz bardziej popularną damską odzież wędkarską, a także kolekcję dla dzieci Core Kids oraz powiekszoną rozmarówkę męskich ubrań w rozmiarach S - 4XL. Każdy produkt Navitas został zaprojektowany i opracowany w Wielkiej Brytanii przez wędkarzy z doświadczeniem.

Odkryj Navitas Outdoors już dziś - niezależnie od Twojego stylu, mamy dla Ciebie wszystko!